Ofertă acceptată Cumpărare directă

CADASTRU SI INTABULARE,ACTUALIZARE TEREN , INTRAVILAN , MLASTINOS .MALURI DE LAC

Număr anunț
DA21176028
Autoritate contractantă
Comuna Corbu (CUI 4707714)
Furnizor / câștigător
A&C TOPO PROIECT SRL (CUI 33954190)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.325 RON
Valoare atribuită
6.325 RON
Data publicării
10.09.2018 16:40
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.325 RON

din 6.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.