Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filme radiologice verzi 35x43 cm

Număr anunț
DA21173995
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.210 RON
Valoare atribuită
6.210 RON
Data publicării
10.09.2018 14:32
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.210 RON

din 6.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.