Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor POTASIU compatibil cu analizorul Nova Biomedical CCX

Număr anunț
DA21170385
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
EROMEDIKS SRL (CUI 20285271)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.522,35 RON
Valoare atribuită
2.522,35 RON
Data publicării
10.09.2018 11:45
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.522,35 RON

din 2.522,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.