Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASURATORI TOPOGRAFICE PENTRU PUNERE IN POSESIE
- Număr anunț
- DA21160939
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREDEAL SARARI (CUI 2843108)
- Furnizor / câștigător
- PUR TOPO SRL (CUI RO17260846)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.480 RON
- Valoare atribuită
- 6.480 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 11:24
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.480 RON
din 6.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro