Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servetele masa vrac kg
- Număr anunț
- DA21175472
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
- Furnizor / câștigător
- BEST POINT STAR (CUI RO32416915)
- Cod CPV
- 33764000-3 · Servete de masa din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230 RON
- Valoare atribuită
- 230 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 15:39
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.09.2018 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230 RON
din 230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro