Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport mop Clipper, 40 cm NUMAR DE REFERINTA: VER-0042 PRET DE CATALOG: 214,00 RON / Unitate de ma

Număr anunț
DA21183704
Autoritate contractantă
Scoala de Muzica ''Augustin Bena" Cluj Napoca (CUI 17965570)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
39291000-8 · Accesorii de spalatorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,20 RON
Valoare atribuită
192,20 RON
Data publicării
11.09.2018 13:32
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,20 RON

din 192,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.