Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aeroterma industriala EK 22 C Biemmedue, 22 kW , debit aer 3050 m3/h , 380 V

Număr anunț
DA21177406
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.408 RON
Valoare atribuită
2.408 RON
Data publicării
11.09.2018 09:11
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.408 RON

din 2.408 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.