Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosoape bucatarie
- Număr anunț
- DA21177205
- Autoritate contractantă
- gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
- Furnizor / câștigător
- CONSTANT DISTRIBUTION SRL (CUI RO32850760)
- Cod CPV
- 39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74 RON
- Valoare atribuită
- 74 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 09:01
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74 RON
din 74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro