Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA21178947
Autoritate contractantă
COMUNA GLOGOVA (CUI 4510371)
Furnizor / câștigător
SCOPCOM IMPEX SRL (CUI RO15721226)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,01 RON
Valoare atribuită
371,01 RON
Data publicării
11.09.2018 10:14
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,01 RON

din 371,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.