Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet coffee break dulce/sarat
- Număr anunț
- DA40453481
- Autoritate contractantă
- Casa de Cultura a municipiului Braila (CUI 4342936)
- Furnizor / câștigător
- CREATIVE CAKE DESIGN SRL (CUI RO31615588)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850 RON
- Valoare atribuită
- 3.850 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 16:21
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.850 RON
din 3.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro