Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub Flexibil BL6800, FI 305 mm, 7,6 m

Număr anunț
DA21183234
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI RO1683483)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
Cod CPV
42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,68 RON
Valoare atribuită
1.680,68 RON
Data publicării
11.09.2018 13:11
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,68 RON

din 1.680,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.