Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Masina de spalat vase Beko DFN28422W, 14 seturi, 8 programe, Clasa A++
- Număr anunț
- DA21154214
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC C.D.LOGA CARANSEBES (CUI 3228578)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 42959000-3 · Masini de spalat vasele, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428,56 RON
- Valoare finală
- 1.428,56 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 14:37
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.