Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Platforme supraterane pentru colectarea selectiva a deseurilor cu 3 si 4 module
- Număr anunț
- DA21182668
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.900 RON
- Valoare atribuită
- 99.900 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 12:44
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99.900 RON
din 99.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro