Ofertă acceptată Cumpărare directă

Beton concasat 0-63 mm

Număr anunț
DA21182053
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA (Primaria Comunei Silistea) (CUI 6853198)
Furnizor / câștigător
MARATHON SRL (CUI RO1298925)
Cod CPV
44113100-6 · Materiale pentru pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
11.09.2018 12:18
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.