- Număr anunț
- DA21177402
- Autoritate contractantă
- Colegiul de Muzica ''Sigismund Toduta'' (CUI 4485790)
- Furnizor / câștigător
- ZETAM-PLM SRL (CUI RO8744251)
- Cod CPV
- 44175000-7 · Panouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.969,20 RON
- Valoare atribuită
- 16.969,20 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 09:11
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.969,20 RON
din 16.969,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro