Ofertă acceptată Cumpărare directă

plasa sudata

Număr anunț
DA21145458
Autoritate contractantă
Penitenciarul Oradea (CUI RO23782682)
Furnizor / câștigător
STANTOBANAT PRODUCTIE SRL (CUI RO22014783)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.471,60 RON
Valoare atribuită
4.471,60 RON
Data publicării
06.09.2018 08:03
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.471,60 RON

din 4.471,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.