Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII SANTURI IN LOC VALEA CERULUI

Număr anunț
DA21176023
Autoritate contractantă
Comuna Suplacu de Barcau (CUI 5431705)
Furnizor / câștigător
CIPRI & DENISA SRL (CUI 38263268)
Cod CPV
45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154.424,85 RON
Valoare atribuită
154.424,85 RON
Data publicării
10.09.2018 16:39
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 16:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154.424,85 RON

din 154.424,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.