Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de pavare

Număr anunț
DA21172451
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
IRIS EXCEL SRL (CUI 34201122)
Cod CPV
45233253-7 · Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.650 RON
Valoare atribuită
51.650 RON
Data publicării
10.09.2018 13:24
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.650 RON

din 51.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.