Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor
- Număr anunț
- DA21170858
- Autoritate contractantă
- Comuna Gura Calitei (CUI 4350580)
- Furnizor / câștigător
- RO.2379327 Titpet Impex
- Cod CPV
- 45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.898,11 RON
- Valoare atribuită
- 71.489,72 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 12:10
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71.489,72 RON
din 57.898,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro