Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de citire a contoarelor

Număr anunț
DA21183242
Autoritate contractantă
COMUNA SULETEA (CUI 3394287)
Furnizor / câștigător
INSTALAŢII CONYJOC S.R.L. (CUI 38544336)
Cod CPV
65500000-8 · Servicii de citire a contoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
11.09.2018 13:11
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.