Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROxan Nicodim - necesara bazine de captare

Număr anunț
DA21180907
Autoritate contractantă
SC APA SERV TROTUS SRL (CUI RO27864203)
Furnizor / câștigător
COLOR-METAL SRL (CUI RO17665726)
Cod CPV
14715000-6 · Cupru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,80 RON
Valoare atribuită
267,80 RON
Data publicării
11.09.2018 11:35
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,80 RON

din 267,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.