Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fancier WF-717A - Trepied + WF-717AH Cap Video Fluid

Număr anunț
DA21175508
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE (CUI 3825932)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
629,41 RON
Valoare atribuită
629,41 RON
Data publicării
10.09.2018 15:42
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

629,41 RON

din 629,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.