Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale Medicina Muncii, servicii psihologice

Număr anunț
DA21175030
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EMIL RACOVITA (CUI 22752950)
Furnizor / câștigător
CMI DR VRINCEANU MARINELA (CUI 29481425)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.665 RON
Valoare atribuită
1.665 RON
Data publicării
10.09.2018 15:16
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.665 RON

din 1.665 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.