Atribuită Cumpărare directă

TIGECICLINA ROMPHARM 50 mg x10 flac pulb.perf (TIGECYCLINUM)// farm. 43 martie 2024

Număr anunț
DA35230875
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33650000-1 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
11.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON