Atribuită Cumpărare directă

Server LENOVO SR630 pentru Grant intern 94/11.10.2023, director Bogdan-Costel Mocanu - ref. 7350

Număr anunț
DA35229182
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.500 RON
Data publicării
11.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.500 RON