Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACA RETEA TP-LINK TG-3468

Număr anunț
DA21182538
Autoritate contractantă
Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
Furnizor / câștigător
TRIMA - BIROTICA & PAPETARIE SRL (CUI 24048685)
Cod CPV
30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,22 RON
Valoare atribuită
46,22 RON
Data publicării
11.09.2018 12:38
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,22 RON

din 46,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.