Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSULTANTA CONTABILITATE

Număr anunț
DA21176128
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE SACU (CUI 12278729)
Furnizor / câștigător
CIO CLEAN AVANTAJE SRL (CUI 31998491)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
10.09.2018 17:37
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.