Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii de sonorizare, scenotehnica si lumini, pentru festivalul "Sinaia Forever"
- Număr anunț
- DA21176018
- Autoritate contractantă
- ORASUL SINAIA (Primaria Orasului Sinaia) (CUI 2844103)
- Furnizor / câștigător
- STAGE EXPERT SRL (CUI RO6717250)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.850 RON
- Valoare atribuită
- 134.850 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 16:38
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134.850 RON
din 134.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro