Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii contabilitate bugetara

Număr anunț
DA21171449
Autoritate contractantă
COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
Furnizor / câștigător
EXCONT PROFIT SRL (CUI 16566139)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.400 RON
Valoare atribuită
22.400 RON
Data publicării
10.09.2018 12:37
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.400 RON

din 22.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.