Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PSIHOLOGIA MUNCII

Număr anunț
DA21174545
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 (CUI 24027178)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE "NASTASA MARIA MONICA" (CUI 23386653)
Cod CPV
98000000-3 · Alte servicii comunitare, sociale si personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.590 RON
Valoare atribuită
4.590 RON
Data publicării
10.09.2018 14:57
Termen limită
15.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.590 RON

din 4.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.