Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cos gunoi 40l economic NUMAR DE REFERINTA: MUN-COS40l PRET DE CATALOG: 40,00 RON / Unitate de masu
- Număr anunț
- DA21183852
- Autoritate contractantă
- Scoala de Muzica ''Augustin Bena" Cluj Napoca (CUI 17965570)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,70 RON
- Valoare atribuită
- 206,70 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 13:39
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
206,70 RON
din 206,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro