Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servcii transport local

Număr anunț
DA21183902
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ALBA (CUI 9266163)
Furnizor / câștigător
GICU TRANS SRL (CUI RO14233677)
Cod CPV
34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,21 RON
Valoare atribuită
46,21 RON
Data publicării
11.09.2018 13:40
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,21 RON

din 46,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.