Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 28,5% sub estimat
varza
- Număr anunț
- DA21185610
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 03221400-0 · Varza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,12 RON
- Valoare atribuită
- 3,66 RON 28,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 14:53
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3,66 RON
din 5,12 RON estimat
28,5%
Adjudecat la 71,5% din estimat · economie 1,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.