Ofertă refuzată Cumpărare directă

benzina fara plumb

Număr anunț
DA21136265
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHERTA MICA (CUI 17415843)
Furnizor / câștigător
GAR SRL (CUI 2825497)
Cod CPV
09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,77 RON
Valoare finală
231,77 RON
Data publicării
05.09.2018 09:50
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.