Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIAJ PENTRU LIPIRE

Număr anunț
DA21193913
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI RO8123890)
Furnizor / câștigător
LECOM SRL (CUI RO24271783)
Cod CPV
14620000-3 · Aliaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60,08 RON
Valoare atribuită
60,08 RON
Data publicării
12.09.2018 13:14
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60,08 RON

din 60,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.