Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa auto prim ajutor

Număr anunț
DA21188428
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,72 RON
Valoare atribuită
42,72 RON
Data publicării
12.09.2018 09:06
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,72 RON

din 42,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.