Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparație trotuare și rigole în comuna Bratca, județul Biho

Număr anunț
DA21187856
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433.295,64 RON
Valoare atribuită
433.295,64 RON
Data publicării
12.09.2018 08:25
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433.295,64 RON

din 433.295,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.