Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare DALI - Reabilitare Scoala veche si Componenta B - infiintare teren de sport

Număr anunț
DA21185958
Autoritate contractantă
ORAS CAZANESTI (PRIMARIA CAZANESTI) (CUI 4231962)
Furnizor / câștigător
SPA INOVATIONS SRL (CUI RO32606286)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
11.09.2018 15:08
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.