Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,2% sub estimat
SISTEM INCALZIRE SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 MUNICIPIUL TARGU JIU
- Număr anunț
- DA21158934
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
- Cod CPV
- 45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296.909,41 RON
- Valoare atribuită
- 293.440,72 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.09.2018 10:04
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
293.440,72 RON
din 296.909,41 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 3.468,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.