Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat
piept pui
- Număr anunț
- DA21184104
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PUI DE LEI (CUI 29373806)
- Furnizor / câștigător
- ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424,25 RON
- Valoare atribuită
- 412,75 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 13:48
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
412,75 RON
din 424,25 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 11,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.