Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigintie de santier

Număr anunț
DA21176935
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI CAJVANA - SUCEAVA (CUI 4441166)
Furnizor / câștigător
CHIRAP I. NECULAI PFA (CUI 25253181)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.400 RON
Valoare atribuită
90.400 RON
Data publicării
11.09.2018 08:45
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.400 RON

din 90.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.