Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ODO BEC LED E27 7W 2700K LUMANARE-6524 C37
- Număr anunț
- DA21187886
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168 RON
- Valoare atribuită
- 193,20 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 08:29
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193,20 RON
din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro