Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOOD POINT CASCAVAL 40% C; LAMAI AR. KG C.II; APA CRAIULUI CARBO.2,0PET; APA CRAIULUI NECARB2,0PET
- Număr anunț
- DA21190627
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.802,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.802,93 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 10:46
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.802,93 RON
din 1.802,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro