Atribuită Cumpărare directă

ROLA HARTIE TERMICA PARCOMETRE exterior, 57 mm latime x 150 m lungime x 12 mm miez infasurare, 75 g

Număr anunț
DA35240695
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
Furnizor / câștigător
ADDFAB ALUMINIUM SRL (CUI 34895431)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.128 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.128 RON