Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MUTARE SI MANIPULARE

Număr anunț
DA21191347
Autoritate contractantă
Organism intermediar regional pentru Programe europene capital uman Regiunea Bucuresti-Ilfov (CUI 20806019)
Furnizor / câștigător
MT FAST MOVE SRL (CUI 38373023)
Cod CPV
60161000-4 · Servicii de transport de colete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
12.09.2018 11:19
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.