Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conductivity cells, 4-electrode, Orion™ DuraProbe™ 013005MD. For Orion Star + Star Plus meters

Număr anunț
DA21186618
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
31670000-3 · Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.323,73 RON
Valoare atribuită
2.323,73 RON
Data publicării
11.09.2018 15:46
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 07:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.323,73 RON

din 2.323,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.