Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMBRACAMINTE

Număr anunț
DA21184848
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
Furnizor / câștigător
INTREP.FAMILIALA KOVACS-KINGS (CUI RO8950960)
Cod CPV
18234000-8 · Pantaloni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,46 RON
Valoare atribuită
460,46 RON
Data publicării
11.09.2018 14:21
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,46 RON

din 460,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.