Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mentenanta 12 luni ISDP 10 (sept. 2018-sept. 2019)
- Număr anunț
- DA21166798
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 08:30
- Termen limită
- 15.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.500 RON
din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro