Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWT 100 HX Motopompa apa murdara cu motor Honda GX 340 , debit 2000 l/min

Număr anunț
DA21189646
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
42122100-1 · Pompe pentru lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.788 RON
Valoare atribuită
5.788 RON
Data publicării
12.09.2018 10:03
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.788 RON

din 5.788 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.