Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Asfaltare drum comunal Fundeni - Malaiesti
- Număr anunț
- DA21179153
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA VITIOAREI (PRIMARIA) (CUI 2843965)
- Furnizor / câștigător
- RONI CIVIL INTEROUTE SRL (CUI RO32898822)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.000 RON
- Valoare atribuită
- 440.593,24 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 10:23
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
440.593,24 RON
din 441.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 406,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.